Picture
-Une ne jeten time kam pasur shume eksperienca paranormale .Por per çudi me e frikshmja ka qene ne shtepine e gjysherve te mi.Nje nate un isha zgjuar per te kontrolluar ne shtepi sepse degjoja disa zhurma te çuditshme.Muret me dukeshin shume te quditshme,sikur po tundeshin.Ate nate shkova lart te shihja nese ndonje gje e quditshme po ndodhte...por asgje skishte ndodhur...Por kur u ktheva te shkoja ne dhomen time ,pashe nje vajze te vogel te bardhe te dera qe po hynte ne dhome..E pyeta kush ishte ,Mbylla syte per nje sekond dhe ajo ishte zhdukur.Shkova te kontrolloja dhomen por aty skishte gje.Shkova lart dhe degjova im vella te fliste per nje vajze te vogel te bardhe qe kishte pare menjehere pasi isha zgjuar une.

 


Comments
Leave a Reply